Lokal 80m2 me qira në Qendër

1,500 € Per Qira Prishtina--

Lokali gjendet në Qendër dhe ka çasje direkte me sheshin Nëna Terezë, lokacion të favorshëm vizibilitet dhe frekuentim të lartë. Sipërfaqja totale e lokalit është 80m2, posedon kamera, alarm zjarri, ka ngrohje qëndore me Termokos si dhe kondicioner.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2558

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
80 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera,Alarm zjarri,Air condition

Vendodhja e prones