Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Arbëria – Dragodan

118,000 € E Shitur Prishtina--

Banesa gjendet në lagjen Arbëria – Dragodan, në objektin afarist - banesor MC te ndërtuar nga kompania MC SHPK, afër saj po ashtu ndodhet Komuna e re dhe Ambasada e Amerikës. Banesa ka sipërfaqe 92.7m2, ka ngrohje qëndore me rrymë (Vaillant) si dhe orientohet në Veri - Lindje. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Toilet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Sold Apartment New T2555

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
93 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e prones