Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Arbëria – Dragodan

160,000 € Per Shitje Prishtina--

Banesa gjendet në lagjen Arbëria – Dragodan, në objektin afarist - banesor MC te ndërtuar nga kompania MC SHPK, afër saj po ashtu ndodhet Komuna e re dhe Ambasada e Amerikës. Banesa ka sipërfaqe 126m2, ka ngrohje qëndore me rrymë (Vaillant) si dhe orientohet në Jug-Perëndim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi ( njëra master bedroom) | 1 Ballkon | 2 Banjo | 1 Toilet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T2554

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
126 0 3 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones