Objekt afarist 1400m2 me qira në lagjen Arbëria – Dragodan

6,000 € Per Qira Prishtina--

Objekt afarist në lagjen Arbëria – Dragodan afër Ish-Ambasadës Amerikane. Shtëpia ka një investim të mirë dhe ka gjithësej sipërfaqe 1400m2, ka dy hyrje si dhe një terasë të përbashkët në shfrytëzim, ngrohja qëndrore është me naftë si dhe ka orientim Jug-Lindje. Shtëpia posedon shkallë emergjente, dyer të blinduara në gjithë shtëpinë, kondicioner në cdo dhomë etj. Shtëpia ka këtë renditje: | 20 Dhoma pune | 3 Kuzhina me tryezari | 1 Recepcion| 2 Dhoma gjumi | 1 Terasë | 3 Ballkona | 4 WC | 1 Depo | 6 Garazha

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Commercial Complex Used T2550

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
1400 0 0 0

Vendodhja e prones