Lokal 150m2 me qira në lagjen Kalabria – Emshir

1,500 € Per Qira Prishtina--

Lokali gjendet në lagjen Kalabria – Emshir si dhe është i përshtatshëm për dyqan, gastronomi etj. Lokali ka ngrohje qëndrore me rrymë, si dhe ka parking rrugorë.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2549

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
150 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones