Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Arbëria – Dragodan

86,700 € Per Shitje Prishtina--

Banesa gjendet në lagjen Arbëria – Dragodan, në kompleksin afaristo - banesor Timeless të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Arditi Group. Kompleksi gjendet në një lokacion me çasje të lehtë në rrugën kyresore Ahmet Krasniqi, po ashtu ka arkitekturë moderne dhe vendparkingje të jashtme. Banesa ka gjithësej 96.3m2 dhe orientohet në Jug – Perëndim, po ashtu ka ngrohje qëndore me rrymë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Toilet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T2547

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
96 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones