Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen e Muhaxherëve

67,000 € Per Shitje Prishtina-Lagjja e muhaxherëve-

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, afër shkollës fillore “Naim Frashëri” si dhe parkut të qytetit. Banesa ka gjithsej 81m2 sipërfaqe, orientim Jug-Perendim dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë. * Banesa shitet e mobiluar. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Terasë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T2240

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
81 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones