Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Mati 1 - Rruga C

450 € Per Qira Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në rrugën C në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit BS, objekt është i mirëmbajtur, distancë mes objekteve dhe ndriçim të mjaftueshëm. Banesa ka gjithsej 77m2 sipërfaqe dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 2 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T2224

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
77 0 2 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones