Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Bregu i Diellit

77,000 € Per Shitje Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit tek banesat e Standardit (komunalitë), afër ka marketin Merdian dhe furrës Qerimi 2. Banesa ndodhet në një kompleks me infrastrukturë moderne, park per lojra, kafiteri etj. Banesa ka gjithësej 69.9m2 Neto dhe orientohet në Jug – Lindje, ngrohja qëndore është e kyçur me Termokos, po ashtu ka mundësi të shfrytzohet terasa e cila nuk përfshihet në çmim. *Banesa ka Fletë Poseduese. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T2222

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
70 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones