Lokal 77m2 me qira në lagjen Aktash

550 € Per Qira Prishtina-Aktash-

Lokali gjendet në lagjen Aktash, ne objektin afaristo – banesor të ndërtuar nga Shala Group. Lokali afër ka Stacionin Policor dhe shkollën Naim Frashëri si dhe ka çasje të lehtë në rrugën Agim Ramadani. Lokali ka gjithësej 77m2, ka orientim Lindje, po ashtu ka ngrohje qëndore me rrymë, posedon një toilet dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Zyre, Administratë, Fast food, Barnatore etj.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop New T2221

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
77 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones