Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen Aktash

350 € Per Qira Prishtina-Aktash-

Zyra gjendet në lagjen Aktash, në objektin afaristo – banesor të ndërtuar nga Shala Group. Banesa afër ka Stacionin Policor dhe shkollën Naim Frashëri si dhe ka çasje të lehtë në rrugën Agim Ramadani. Zyra ka gjithësej 83m2 dhe orientohet në Lindje po ashtu ka ngrohje qëndore me rrymë. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Toilet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office New T2219

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
83 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones