Lokal 69m2 me qira në Qendër

1,000 € Per Qira Prishtina-Qendër-

Lokali gjendet në Qendër, afër Sheshit Nëna Terezë dhe Tavernës Tirona, ka një pozicion atraktiv dhe me frekuentim po ashtu ka vizibilitet nga rruga. Lokali ka sipërfaqe totale 69m2, ka dy wc, një depo si dhe dy terasa. Lokali është i gatshëm për shfrytëzim, ka ngrohje qëndrore me Termokos,dhe është I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2218

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
69 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos

Vendodhja e prones