Banesë me 1 dhomë gjumi me qira në lagjen Bregu i Diellit- Ontex

350 € E dhënë me qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit në kompleksin banesor Ontex, afër ka shkollën Ismail Qemali dhe Qendrën Mjeksore Familjare të lagjes. Banesa ndodhet në një kompleks me infrastrukturë moderne, roje 24h, kamera, interfon, park, etj. Banesa ka gjithësej 67m2 sipërfaqe dhe ka orientim Perëndim, po ashtu ngrohja qëndore është me Termokos. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Apartment Used T2217

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
67 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Perëndim
  • Garazh: 1.00

Vendodhja e prones