Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

77,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Arseko, kompleks ky I cili ka një pozitë mjaftë të mire dhe çasje të lehtë në rrugën C. Kompleksi ka një infrastrukturë shumë të mirë, me gjelbërim, kënde lojrash, parking të mjaftueshëm, ashensor funksional si dhe mirëmbajtje të hyrjës. Banesa ka 82.86 m2, ka ngrohje qëndrore me rrymë, dritare me 3 xhama (4 stinorë), laminat kualitativ etj. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T2216

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
83 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones