Lokal 510m2 me qira në lagjen Bregu i Diellit

5,000 € Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Lokali gjendet në lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin afaristo – banesor Pika Exclusive. Lokali ka lokacion të mirë dhe lidhet direkt me rrugën kryesore, orientohet në Jug – Lindje dhe ngrohjën e ka me klima. Sipërfaqja totale e lokalit është 510m2 dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Administratë, Zyre, Ordinancë, Laborator etj.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop New T2185

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
510 0 0 0

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones