Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen e Muhaxherëve

110,000 € Per Shitje Prishtina-Lagjja e muhaxherëve-

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, si dhe shumë afër lagjes Bregu i Diellit, me saktësisht në rrugën Bedri Shala, mbrapa ish objektit të Kolegjit Iliria dhe përballë varrezave të dëshmorëve. Banesa ka gjithsej 92.25m2, është në ndërtim e sipër dhe pritet të jetë e gatshme për banim në Dhjetor 2022. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 WC | 1 Depo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T2171

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
92 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones