Lokal 70m2 në shitje në lagjen Kalabria – Emshir

110,000 € Per Shitje Prishtina-Kalabria - Emshir-

Lokali gjendet në lagjen Kalabria - Emshir, në kompleksin Panorama Residence të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Premtimi Construction.Lokali ka ngrohje qëndrore me rrymë, si dhe parking rrugorë dhe është I gatshëm për shfrytzim.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2137

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
70 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones