Lokal 209m2 me qira në lagjen Mati 1

1,100 € Per Qira Prishtina-Mati 1-

Lokali gjendet në lagjen Mati 1, në objektin e ndërtuar nga kompania Scandinavian, është i përshtatshëm zyre, administratë, fitness, depo farmaceutike, etj. Lokali ka sipërfaqe totale prej 209m2, është tërësisht i renovuar, ka 4 WC, si dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T2109

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
209 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones