Zyre me 2 dhoma pune me qira në lagjen Dardania

300 € E dhënë me qira Prishtina-Dardani-

Zyra gjendet në lagjen Dardania, te Santea afër Fit-in Gym. Zyra ka pozitë shumë të mirë dhe të dukshme për vendosjen e reklamës, ka gjithësejë 70m2 sipërfaqe totale, ngrohje qëndrore me termokos,si dhe është në katin e I-rë. Zyra ka këtë renditje: | 2 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Office Used T2000

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
70 0 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones