Penthouse me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1 – Residio 1

210,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Dervisholli&Partners, objekti Residio 3, në rrugën B, afër marketit Meridian, kompleks ky I cili ka një pozitë mjaftë të mire, distancë të mjaftueshme mes objekteve, ashensor funksional si dhe mirëmbajtje të hyrjës. Banesa ka gjithësej 109.42m2 sipërfaqe banimi si dhe 103.09m2 terasë, ngrohje qëndrore me termokos, orientim Lindje -Veri- Perëndim si dhe është në katin e XI-të. * Banesa ka fletë poseduse dhe shitet e mobiluar. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 WC | 1 Terasë | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Penthouse Used T1999

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
213 109 2 1 9

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Perëndim,Veri

Vendodhja e prones