Zyre me 2 dhoma pune me qira në lagjen Ulpiana

500 € Per Qira Prishtina-Ulpianë-Rr.Dëshmorët e kombit

Zyra gjendet në lagjen Ulpiana në rrugën kryesore, afër saj ndodhet Aztech dhe objekti i Aleancës. Zyra ka gjithësejt 50m2 dhe ndodhet në katin e III-të. Orientimi i zyrës është Lindje – Perëndim dhe ka vizibilitet nga rruga kyresore, po ashtu është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste si: Stomatolog, Avokat, Atelie etj. Zyra ka këtë renditje: | 2 Dhoma pune | 1 Toilet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T1997

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
50 0 0 0 3

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones