Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

115,720 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, ne objektin banesor të ndërtuar nga kompania Alko Group, afër saj ndodhet marketi Spar dhe ka çasje të lehtë në Rrugën C dhe Rrugën B. Gjithësejt sipërfaqe totale i ka 131.5 m2 dhe ndodhet në katin e VI-të, orientimi i banesës është Jug po ashtu posedon ngrohje qendore me rrymë. *Banesa shitet pa mobilje. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Ballkona | 2 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T1996

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
132 0 3 2 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones