Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Bregu i Diellit

97,000 € E Shitur Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, në objektin e ndërtuar nga kompania Tregtia, afër saj ndodhet salla 1 Tetori dhe furra Qerimi 1. Banesa gjendet në katin e IV-të dhe ka orientim Lindje – Perëndim, sistemi i ngrohjës është me rrymë dhe ka 105m2 sipërfaqe totale. Banesa ka një investim të mirë, shitet tërësisht e mobiluar dhe në çmim përfshihet edhe garazha. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Ballkona | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Sold Apartment Used T1994

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
105 0 3 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones