Objekt afarist 2000 m2 me qira në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

6,000 € Per Qira Llapllasellë--

Objekti gjendet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj më saktësisht afër rrethit të QMI-së afër Prishtina Mall. Objekti ka gjithësej 2000 m2 si dhe 30 ari truall.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Commercial Complex Used T1992

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
2000 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera

Vendodhja e prones