Banesë me 1 dhomë gjumi me qira në lagjen Dodona

250 € Per Qira Prishtina-Dodona-

Banesa gjendet në lagjen Dodona, 2 min afër parkut dhe 5 min nga Sheshi Skendërbeu. Banesa është tërësisht e renovuar dhe e mobiluar me mobilje kualitative, është në katin e III-të ka sipërfaqe prej 43m2 neto, ndërsa 50m2 faktike. Banesa ka orientim Perëndim, si dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë. Banesa ka këtë renditje | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1990

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
50 43 1 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones