Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në lagjen Ulpiana

75,000 € Per Shitje Prishtina-Ulpianë-

Banesa gjendet në lagjen Ulpiana, në rrugën “Aziz Kelmendi”, ka gjithsej 49.99m2 në fletë poseduse, ndërsa 60m2 faktike. Banesa ka ngrohje qëndrore me Termokos, orientim Lindje- Perëndim si dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1989

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
60 50 1 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones