Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

98,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në objektin banesor BTP Holding, afër saj ndodhet rruga Muharrem Fejza dhe Rruga A. Banesa gjithësejt ka 119.19m2 dhe është në katin e V-të, sistemi i ngrohjës është me rrymë dhe orientohet Lindje – Perëndim. Banesa pritet të bëhet e gatshme për banim në Janar të vitit 2022. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T1987

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
119 0 3 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones