Duplex banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Bregu i Diellit

92,000 € Per Shitje Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjën Bregu i Diellit, më saktësisht në fillimin e banesave ngjyr hiri, afër saj ndodhet marketi Meridian dhe ka çasje të lehtë në Rrugën B. Banesa gjendet në katin e IV-të dhe ka gjithësejt 92m2, sistemi i ngrohjës është me Termokos dhe ka orientim Lindje. Banesa është tërësisht e renovuar dhe shitet me mobilje. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Bodrum

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1986

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
92 35 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones