Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

68,500 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, më saktësisht në rrugën C në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Tregtia”. Banesa i ka 72m2. Banesa ka ngrohje qëndrore me rrymë, është në katin e VI-të si dhe ka orientim Perendim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 WC | 1 Koridor | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1985

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
72 0 2 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones