Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1 – Rruga B

199,100 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 – Rruga B, në objektin e ndërtuar nga kompania Royal, lokacioni është shumë i favorshëm dhe ka çasje direkte në rrugën kryesore. Banesa është e mobiluar me shije dhe ka nje investim ekstra brenda, po ashtu posedon Saunë, Vaskë dhe Garderobë në Master Bedroom. Sistemi i ngrohjës është me Termokos, ka orientim Lindje – Veri – Perëndim. Sipërfaqja totale e banesës është 181m2 në Fletë Poseduese dhe ndodhet në katin e VI-të. Banesa shitet e mobiluar dhe në çmim përfshihen 2 garazha. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 2 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo | 2 Garazha (të përfshira në çmim)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1984

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
181 0 3 2 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos,Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim,Veri
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones