Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në Qendër

108,000 € Per Shitje Prishtina-Qendër-Rruga Agim Ramadani 228/17

Banesa gjendet në Qendër, përballë Hotel Sirius në Rr. Agim Ramadani, 50m larg hotelit “Swiss Diamond” dhe sheshit “Nëna Terezë”, ka ngrohje qëndrore me qytet (TERMOKOS), lift funksional, hyrja e mirëmbajtur nga NPB, orientim Lindje-Jug-Perëndim dhe është në katin e VI-të. * Banesa ka sipërfaqe 47.28m2 në FLETË POSEDUESE kurse 55m2 faktike. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Koridor

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1961

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
55 47 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones