Zyre me 4 dhoma pune me qira në lagjen Prishtina e Re – Linda Premium Residence

450 € Per Qira Prishtina-Prishtina e re-

Zyra gjendet në lagjen Prishtina e Re – Linda Premium Residence, afër saj ndodhet Spitali Amerikan dhe ka çasje të lehtë në Veterrnik dhe në lagjen Mati 1. Sistemi i ngrohjës qëndore është me rrymë, po ashtu orientohet në Veri – Lindje, gjithësejt ka sipërfaqe 124m2 dhe ndodhet në katin e I-rë. Zyra ka këtë renditje: | 4 Dhoma pune | 2 Ballkona | 2 Banjo | 1 Toilet | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office New T1905

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
124 0 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e prones