Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen Mati 1 – Rruga B

500 € Per Qira Prishtina-Mati 1-

Zyra gjendet në lagjen Mati 1 – Rruga B në objektin e ndërtuar nga Kawa, ka çasje në dy rrugët kryesore Rrugën B dhe Muharrem Fejza, afër saj ndodhet furra Tanore dhe Apartment 197. Zyra ka 89m2 sipërfaqe, po ashtu ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe orientim Perëndim. Hyrja është e pajisur me interfon dhe kamera. Zyra ka këtë rendijte: | 3 Dhoma pune | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Tualet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T1903

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
89 0 0 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e prones