Zyre me qira me 4 dhoma pune në Hill Residence – Prishtina e re

400 € Per Qira Prishtina-Prishtina e re-

Zyra ndodhet në lagjen Prishtina e re,në kompleksin Hill Residence. Objekti është i ndërtuar me një kualitet të lartë ka parking rrugorë, kamera, dy ashensorë etj. Zyra ka hapsirë prej 130m2, ngrohje qëndrore me rrymë, interfon me kamerë dhe është në katin e IV-të. Zyra ka këtë renditje: | 4 Dhoma pune | 2 Ballkona | 1 WC | 2 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T1902

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
130 0 0 2 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones