Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Aktash – IVY RESIDENCE

200,000 € Per Shitje Prishtina-Aktash-Rr.Ali Pash Tepelena

Banesa gjendet në lagjen Aktash, në objektin afaristo – banesor Ivy Residence, afër ka Ministrinë e Arsimit dhe ka çasje të shpejt në rrugën Agim Ramadani. Banesa është e ndërtuar me një arkitekturë moderne e cila ofron elegancë, stil dhe komoditet, objekti ka sigurim fizik 24h, recepcion, kamera, interfon, kartelë etj. Ngrohja qëndore është me Termokos po ashtu orientohet në Jug – Perëndim, gjithësejt ka sipërfaqe 100m2 si dhe ndodhet në katin e 7-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Toilet | 2 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T1901

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 0 2 1 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones