Duplex Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Aktash – IVY RESIDENCE

350,000 € Per Shitje Prishtina-Aktash-Rr.Ali Pash Tepelena

Banesa gjendet në lagjen Aktash, në objektin afaristo – banesor Ivy Residence, afër ka Ministrinë e Arsimit dhe ka çasje të shpejt në rrugën Agim Ramadani. Banesa është e ndërtuar me një arkitekturë moderne e cila ofron elegancë, stil dhe komoditet, objekti ka sigurim fizik 24h, recepcion, kamera, interfon, kartelë etj. Ngrohja qëndore është me Termokos po ashtu orientohet në Lindje, gjithësejt ka sipërfaqe 175m2 si dhe ndodhet në katin e III-të. *Banesa të tipit të njejtë kemi në katet: V, VII dhe IX. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 2 Banjo (njëra në dhomën e gjumit) | 1 Toilet | 1 Lavanderi | 2 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Duplex New T1900

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
175 0 3 2 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones