Duplex Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Aktash – IVY RESIDENCE

525,000 € Per Shitje Prishtina-Aktash-Rr.Ali Pash Tepelena

Banesa gjendet në lagjen Aktash, në objektin afaristo – banesor Ivy Residence, afër ka Ministrinë e Arsimit dhe ka çasje të shpejt në rrugën Agim Ramadani. Banesa është e ndërtuar me një arkitekturë moderne e cila ofron elegancë, stil dhe komoditet, objekti ka sigurim fizik 24h, recepcion, kamera, interfon, kartelë etj. Ngrohja qëndore është me Termokos po ashtu orientohet në Jug – Lindje, gjithësejt ka sipërfaqe 175m2 si dhe ndodhet në katin e I-rë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 2 Banjo (njëra në dhomën e gjumit) | 1 Toilet | 1 Lavanderi | 2 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Duplex New T1899

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
175 0 3 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones