Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Arbëria – Dragodan

450 € E dhënë me qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Banesa gjendet në lagjen Arbëria (Dragodan) në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, ka gjithsej 85m2 banim me pamje shumë të bukur kah qyteti, është tërësisht e mobiluar, ka kushte shumë të mira për jetesë si dhe është në katin e II-të Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Apartment Used T1896

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
85 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones