Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në lagjen Lakrishtë

550 € E dhënë me qira Prishtina-Lakrishtë-

Banesa gjendet në lagjen Lakrishtë në kompleksin Ramiz Sadiku, kompleks ky i cili ka një infrastrukturë shumë të mirë, me gjelbërim, kënde lojrash, sigurim, parking të mjaftueshëm e që gjendet afër NLB Bankës dhe Europrint, 3 min distancë hecje nga qendra e qytetit. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Ballkona | 1 Banjo | 1 Wc | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Apartment Used T1894

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 0 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor

Vendodhja e prones