Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1 - Iliria Building

130,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa është në kompleksin afaristo banesor Iliria Building, kompleks ky i ndërtuar me standarde të larta të ndërtimit, me hapësira të përbashkëta, sigurim fizik, kamera sigurie, mirëmbajtje, infrastrukturë modern e me qasje në rrugën B si dhe në Bregun e Diellit. Banesa ka gjithsej 125m2 sipërfaqe, ka ngrohje qëndrore me rrymë, orientim Jug – Lindje si dhe është në katin e VI-të. Banesa gjendet në lagjen Mati 1 tek stacioni i fundit i autobusit 4 (përballë banesave të bardha) 300m larg qendrës tregtare Royal Mall si dhe 400m larg Sh.F. “Iliria”. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë |2 Ballkona | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1893

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
125 0 3 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones