Shtëpi 955m2 në shitje në lagjen Aktash

850,000 € Per Shitje Prishtina-Aktash-

Shtëpia gjendet në lagjen Aktash afër rrugës “ Dubrovniku “, është gjithsej 3 katëshe prej të cilave janë 995m2 sipërfaqe totale banimi si dhe gjithësej ka 5.95 ari truall, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe dru, gjeneratorë per furnizimin e gjithe shtëpise me rrymë si dhe një ashensor të brendshëm. Shtëpia ka FLETË POSEDUESE dhe shitet e mobiluar. Shtëpia ka këtë renditje : Bodrumi: | 4 Hapsira Kati përdhesë: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Banjo Kati i I-rë: | 4 Dhoma gjumi | 1 Terase | 1 Ballkon | 4 Banjo Kati i II-të: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Banjo Nënkulmi: | 1 Pishinë | 1 Saunë | 1 Dhomë rekreacioni | 1 Terasë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T1892

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
955 0 9 12

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Paisje ekstra: Ashensor,Gjenerator

Vendodhja e prones