Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Bregu i Diellit

90,000 € Per Shitje Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit tek banesat e bardha, afër saj ndodhet Furra Epoka dhe Express Store. Gjithësejt ka sipërfaqe 79.13m2 në fletë poseduese kurse faktike janë 85m2, orientimin e ka Jug – Lindje dhe nodhet në katin e V-të. *Banesa shitet e mobiluar. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 2 Ballkona | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1891

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
85 79 2 1

Karakteristika

  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones