Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

61,400 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, më saktësisht në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Baruti”. Banesa i ka 81.90m2. Banesa ka ngrohje qëndrore me rrymë, është në katin e V-të, të banimit si dhe ka orientim Jug-Lindje. Banesa ka këtë renditje | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Wc | 1 Koridor | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1890

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
82 0 2 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones