Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Kalabria – Emshir

100,000 € Per Shitje Prishtina-Kalabria - Emshir-Rr.Ali Vitia

Banesa gjendet në lagjen Kalabria – Emshir në objektin e ndertuar nga kompania Lesna, afër saj ndodhet restauranti Roof Bistro. Banesa e ka orientimin Perëndim, po ashtu ngrohjen qëndore e ka me rrymë, gjithësejt banesa ka sipërfaqe prej 107m2 dhe ndodhet në katin e I-rë të banimit. Gjithashtu garazha dhe depo përfshihen në çmim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Tualet | 1 Depo | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T1885

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
107 0 2 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones