Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në Qendër – Sheshi Zahir Pajaziti

120,000 € Per Shitje Prishtina-Qendër-

Banesa gjendet në Qendër, afër saj ka sheshin Zahir Pajaziti, Rektoratin si dhe Biblotekën Kombëtare. Banesa është tërësisht e renovuar dhe ka një investim të mirë, sistemi i ngrohjës qëndore është me rrymë dhe Kamin, si dhe orientohet në Lindje. Gjithësejt ka sipërfaqe 54.7m2 neto kurse faktike i ka 63m2 dhe ndodhet në katin e VI-të. *Banesa shitet e mobiluar dhe ka fletë poseduese. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 2 Ballkona | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1883

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
63 54.7 1 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition,Kamin
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones