Banesë me 2 dhoma gjumi me qira me në lagjen Mati 1

400 € Per Qira Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Arseko. Banesa ka gjithësej 90 m2, ka kushte shumë të mira për jetesë, është në katin e IV-të si dhe ka qasje të lehtë në rrugën C. Banesa është e pajisur me kamera në hyrje të hymjes, ka dy ashensore, etj. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1876

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 0 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones