Lokal 60m2 me qira në lagjen Ulpiana

600 € Per Qira Prishtina-Ulpianë-Rr.Isa Boletini

Lokali gjendet në lagjen Ulpiana, afër tij ka EXFIS-in dhe Konviktet, lokacioni është shumë i favorshëm sepse ka vizibilitet dhe frekuentim. Lokali është i përshtatshëm për vepirmtari të ndryshme afariste si: Zyre, Ordinancë, Fast Food etj. Lokali ka hapësirë për parking mjaftueshem si dhe posedon ngrohje qëndrore me Termokos.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop New T1839

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
60 0 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones