Banesë me një dhomë gjumi në shitje në lagjen Tophane

84,500 € Per Shitje Prishtina-Tophane-

Banesa gjendet në lagjen Tophane në rrugën Ilir Konushevci në kompleksin banesor “Elite Complex “, kompleks ky I ndërtuar nga kompania e ndërtimit GOAT Group. Banesa ka gjithësej 65.03 m2, si dhe është në katin e VII-të (Katin e VI të banimit). Kompleksi banesor “Elite Complex “, është ndërtuar në një nga pjesët më atraktive të Prishtinës, afër Qendrës. Objekti ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, ka qasje direkte në rrugën Ilir Konushevci,hapësira të përbashkëta,kënd të lojrave,parking të jashtëm, hapësirë gjelbëruese si dhe parking nëntokësor. Objekti pritet të jetë i gatshëm për banim në Korrik të vitit 2021. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1820

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
65.03 0 1 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones