Zyre me 2 dhoma pune me qira në lagjen Mati 1

500 € Per Qira Prishtina-Mati 1-Rr.Muharrem Fejza

Zyra ndodhet në lagjen Mati 1 në objektin e ndërtuar nga kompania Premium Construction, në katin e I-rë, afër saj ndodhet rrethi i Rrugës B dhe rruga Ndue Përlleshi. Zyra ka pamje nga rruga kryesore, vizibilitet dhe frekuentim. Sipërfaqja totale është 82m2 dhe ka orientim Veri – Perëndim. Zyra ka këtë renditje: | 2 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Tualet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T1819

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
82 0 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Interfon
  • Orientimi: Perëndim,Veri

Vendodhja e prones