Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Dodona

400 € Per Qira Prishtina-Dodona-

Banesa ndodhet në lagjen Dodona, përkatësisht përballë shtëpisë të Bajram Kelmendit, ka një lokacion të mirë dhe çasje të shpejt në Qendër. Banesa ka sipërfaqe 100m2 dhe ndodhet në katin e V-të, po ashtu është tërësisht e renovuar, posedon ashensorë dhe ngrohje qëndrore me rrymë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Ballkona | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1818

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 0 2 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones